Komanda

Šiuo metu mūsų įmonėje dirba per 120 kvalifikuotų specialistų. Daugumą jų, t.y. apie 70 proc. viso personalo sudaro vairuotojai. Jie ne tik turi atitinkamas vairavimo kategorijas, bet per ilgametę vairavimo patirtį sukaupė svarbias žinias apie saugų vairavimą skirtingu metų laiku, įvairių krovinių tvirtinimą, transportavimo dokumentaciją, darbo-poilsio režimą ir kt. Visa tai padeda klientui pristatyti krovinį tvarkingai, saugiai ir laiku.

Kol krovinys pasiekia savo adresatą, įvyksta daug sudėtingų procesų ir įmonės administracijos darbe: pradedant nuo užsakovų atsiųsto užsakymo ir baigiant sąskaitos užsakovui išrašymu po krovinio iškrovimo. Čia taip pat dalyvauja daug kompetentingų, aukštąjį išsilavinimą bei patirtį krovinių vežimo srityje turinčių žmonių: įmonės vadovas, transporto vadybininkai, buhalteriai ir apskaitininkai. Jų įmonėje yra apie 20.

Dar viena svarbi komandos dalis yra įmonės remonto dirbtuvėse dirbantys specialistai, t.y. mechanikai-šaltkalviai. Jų dėka transporto priemonė yra visada techniškai tvarkinga ir pasiruošusi ilgam ir efektyviam darbui – krovinių transportavimui.